image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Kaç Gündür?

“İngiltere vizesi kaç gündür?” sorusunun cevabı başvuru yapılacak olan vize türüne ve başvuru sahibinin gidiş amacına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

“İngiltere vizesi kaç gündür?” sorusu Birleşik Krallık için yapılacak vize başvurularında en çok sorulan sorulardandır. Ancak bu sorunun tek bir cevabı yoktur. Çünkü birçok vize kategorisi bulunur ve bunların gidiş amaçları ve şartları ile birlikte en fazla kalınacak süreler de farklı farklıdır. Örnek verecek olursak; ziyaret kapsamlı vizelerin çoğu 1 yıl için 6 aya kadar İngiltere’de kalış izni verirken İngiltere’ye yerleşmek amaçlı yapılan İngiltere yerleşim vizesi, Ankara Antlaşması vizesi gibi vize türlerinde çok daha uzun süreli geçici oturum iznini kapsayacak şekilde vize verilecektir.

İngiltere vizesi başvurularının karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak kişilerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1078 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular