image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Kaç Günde Gelir?

İngiltere vizesi, başvuru yapılan vize türünün kapsamına göre farklı değerlendirme sürelerine sahip olup “İngiltere vizesi kaç günde gelir?” sorusunun cevabı buna bağlı olarak değişmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları, İngiltere’ye gitme nedeni, başvuru sahibinin taşıması gereken şartlar, oturum iznini kapsayıp kapsamaması gibi durumlara göre farklı kategorilere ayrılır.

Dolayısıyla bazı vize türleri için sağlanması gereken şartlar daha fazla olup buna göre başvuruda sunulması gereken belge daha fazla sayıda olmakta ve “İngiltere vizesi kaç günde gelir?” sorusunun cevabı da buna göre değişmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine uzmanlarımızla hazırlanan başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin (parmak izleri ve biyometrik fotoğraf) verilmesinin ardından İngiltere Konsolosluğu vize memurlarınca değerlendirilen vize başvurularının değerlendirilme süresi başvurunun niteliğine, kapsamına göre değişir. Mesela ziyaret kapsamlı başvuruları 3 hafta içerisinde değerlendiren vize memurları geçici veya sürekli oturum izni içeren başvuruları 3 ay içerisinde değerlendirmektedir.  Bu hususta daha detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmeti için CSS Legal uzman danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 937 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular