image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Şirket Yazısı Nasıl Olmalıdır?

İngiltere vizesi için şirket yazısı, başvuru sahibinin çalıştığı firmanın yetkilisi tarafından şirketin antetli kağıdına seyahat amacı, seyahat tarihleri gibi hususları içerecek şekilde hazırlanmış olmalıdır.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta, bunları da ancak başvuru dosyasına konulacak belgelerle başvuru sahiplerinin ispatlayabilmesi mümkün olmaktadır. Bu belgelerin ne olduğu firmamızla başvurusunu geçekleştiren başvuru sahiplerinin gidiş amaçları, kalmayı planladıkları süre, sahip oldukları maddi imkânlar gibi hususlar danışmanlarımıza aktarıldıktan sonra kişiye en uygun İngiltere vizesi türü belirlenerek evrak listesi taraflarına iletilmektedir.

Başvuru sahiplerinden istenecek belgelerden biri de şirket yazısı olabilmektedir. Bu belgenin nasıl olması gerektiği hakkında da başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi alabilirler. Temelde ise bu belge, İngiltere’ye yapılacak seyahatin amacı, seyahat tarihlerini ve seyahatin masraflarının nasıl karşılanacağı gibi hususları içermelidir. Bu belge, başvuru sahibinin çalıştığı firmanın yetkilisi tarafından şirketin antetli kağıdına imzalı ve kaşeli olarak hazırlanması gereken bir belgedir.

Şirket yazısı ile başvuru dosyasında yer alan diğer belgelerin tutarlı olması da İngiltere vizesi başvurularında dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur. Gerek bunun sağlanması gerekse de İngiltere vize başvuru prosedürlerine uygun olarak başvurunun gerçekleştirilmesi hususunda bilgi ve danışmanlık almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1387 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular