image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Gerekenler Nelerdir?

İngiltere vizesi için gerekenler, İngiltere vize ve göçmenlik kanunlarınca çerçevesi çizilmiş prosedürler ve şartların sağlanmasıdır.

İngiltere vizesi için her şeyden önce İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru yapılması gerekmektedir. Bu başvuru prosedürleri doğrultusunda İngiltere vizesi için gerekenler; pasaport, başvuru evrakları, evrakların tercümeleri, başvuru formu, parmak izi ve biyometrik fotoğraftır.

Vize başvurusunu prosedürlere uygun olarak yapmak için öncelikle bir pasaporta sahip olunması şarttır. İngiltere’de bulunulacak süre boyunca geçerli olacak bir pasaport bulunmuyorsa bir pasaport çıkartılması gerekmektedir.

Uzmanlarımızca başvuru yapılacak vize türü doğru olarak belirlendikten sonra başvuru sahibinin şahsi ve maddi imkânlarına ve başvuru yapacağı vize türünün şartlarına göre bir belge listesi oluşturarak kişiye gönderilecektir. Bu belge listesine göre belgelerin toplanmasının ardından bunların tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi ve başvuru formlarının doldurularak İngiltere Vize Başvuru Merkezinden biyometrik bilgilerin (fotoğraf ve parmak izleri) ve başvuru dosyasının teslim edilebilmesi için vize randevusunun alınması işlemleri gerçekleştirilecektir.

İngiltere vizesi retlerine karşı itiraz başvurularının oldukça karmaşık olduğu başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Bu nedenle bu başvurularda olumsuz sonuca itiraz ederek olumluya çevirebilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış, prosedürlere uygun bir itiraz başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1039 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular