image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Aracı Kurum TLSContact Mıdır?

İngiltere vizesi için aracı kurum TLSContact İngiltere Vize Başvuru Merkezi olup CSS Legal uzman danışmanlarının alacağı randevuda başvuru dosyanız ve biyometrik bilgilerinizi sunarak vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları TLSContact İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere Konsolosluğuna gönderilerek buradaki vize memurlarınca değerlendirilebilmesi için başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin verilmesiyle gerçekleştirilebilir. Başvuru öncesi hazırlık sürecinde ise öncelikle başvuru yapılacak İngiltere vizesi türünün doğru saptanabilmesi gerekir. Vize türüne bağlı olarak CSS Legal danışmanlarının oluşturacağı belge listesine göre gerekli belgelerin toplanması ve tercümelerinin yeminli bir tercüman tarafından yapılması işlemini yine firmamızca belirlenen limitler dâhilinde olması kaydıyla gerçekleştirecektir. Bunun ardından başvuru formunun doldurulması, ödemelerin yapılması, ihtiyaç olması halinde öncelikli servis alınması işlemleri gelmektedir.

Bu işlemlerde İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri daha en başından oluşabilecek pek çok kaybın önüne geçebileceklerdir. Profesyonel destek alarak başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2060 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular