image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Aracı Kurum Nedir?

İngiltere vizesi için aracı kurum, İngiltere Vize Başvuru Merkezi olup Türkiye’de Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Adana, Antalya, Bursa illerinde bulunur.

İngiltere vizesi başvurusu için aracı kurum, İngiltere Vize Başvuru Merkezidir. Başvuru merkezleri Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Adana, Antalya, Bursa illerinde bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, vize randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınmalıdır. Bu prosedürlere uygun olarak başvuru yapıldığı takdirde olumlu sonuç alınabilecek aksi bir durumda ise olumsuz bir sonuçla karşı karşıya kalınabilecektir.

İngiltere Konsolosluğu, yalnızca vize başvurularının değerlendirilmesi aşamasında görev yapmaktadır. Bu bağlamda başvuru merkezleri konsolosluğa yapılan başvurularda aracı kurum olarak çalışmaktadır. Başvuru merkezine teslim edilen bilgi ve belgeler konsolosluğa gönderilerek vize memurlarınca değerlendirilir. Türkiye’den yapılan tüm vize başvuruları İstanbul’da İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmektedir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 6007 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular