image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Forumlarındaki Bilgiler Güvenilir Midir?

İngiltere vizesi forumlarındaki bilgiler, genellikle başvuru sahiplerinin vize başvurusu yapmadan önce ilk baktıkları kaynaklardan biri olmakla birlikte orda yer alan bilgilere göre başvuru yapmak olumsuz sonuçlara sebep olabilmektedir.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri başvuru süreçlerini başlatmadan önce ilk etapta internetten araştırma yapmaktadır. Bu araştırmaların sonucunda çeşitli siteler, forumlar vb. kaynaklar karşılarına çıkmaktadır. Bu kaynaklardan biri olan İngiltere vizesi forumlarında yer alan bilgilere göre başvurusunu kendi gerçekleştiren başvuru sahipleri de bulunmaktadır. Ancak bu şekilde başvuru yapmak İngiltere vize reddi ile birlikte İngiltere vizesi başvuru yasağına kadar çeşitli olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir. Çünkü bu kaynaklardaki bilgilerden çoğu güncelliğini yitirmiş, hatalı, eksik, yanlış bilgiler olabilmektedir.

Vize başvurusundan olumsuz sonuç almak istemeyen ve gelecekteki başvurularını riske etmek istemeyen başvuru sahiplerinin profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır. Başvurusunu uzman danışmanlardan alarak gerçekleştirmek isteyen kişiler  CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.                  

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1053 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular