image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Evrakları 2017 Nelerdir?

İngiltere vizesi evrakları 2017 hakkında bilgi almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek başvuru yapacağı vize türünün saptanması ve buna bağlı olarak hangi belgelerin başvuru dosyasında bulunması gerektiğine dair detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere vizesi evrakları 2017 hakkında bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile telefonla veya ofislerimize gelerek irtibata geçebilirler. Uzmanlarımız kişinin gidiş amacı ve şartları gibi kriterlere göre başvuru yapılacak İngiltere vizesi türünü saptayarak hangi belgelerin dosyasında olması gerektiğini belirleyecektir.

İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan İngiltere vizesi başvurularında başvuru yapılan vizenin şartlarının sağlandığını gösterebilmek için uzmanlarımızca kişinin maddi ve şahsi durumuna göre hazırlanacak olan evrak listesine göre gerekli evrakların toplanabilmesi gerekir. Ayrıca bu belgelerin İngilizceye tercümelerinin de başvuru dosyasında yer alması gerekmektedir.

İngiltere vizesi evrakları 2017 hakkında bilgi almanın yanı sıra tercümelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması, vize ücret ve ödemlerinin yapılması gibi işlemlerde danışmanlık almak için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1084 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular