image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Evlilik Cüzdanı Hangi Başvurularda Gerekir?

İngiltere Vizesi evlilik cüzdanı başta İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında olmak üzere pek çok vize başvurusunda kullanılabilmektedir. Hangi İngiltere vizesi başvurularında evlilik cüzdanı gereksinimi bulunduğu hakkında firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının makul ve ikna edici olabilmeleri için başvuru sahiplerinin sağladıklarını belgelemek durumunda oldukları bazı şartlar vardır. Bu şartlar başvurulan vize türüne göre değişebilmektedir. İngiltere vizesi türleri, farklı vize türlerinin gereksinimleri ve vize başvuru prosedürleri hakkında her konuda detaylı bilgi edinmek için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularında gerekebilecek belgelerden bir tanesi de evlilik cüzdanıdır. İngiltere vizesi evlilik cüzdanı en başta Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında kullanılmaktadır. Bu vize türüne yapılan başvurularda çiftin evli olduklarının ispat edilebilmesi için gereken en önemli belge evlilik cüzdanıdır. Benzer olarak Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında da çiftin yasal birliktelik (civil partnership) sahibi olmaları durumunda bu durumu belgelemeleri gerekmektedir. Yerleşim kapsamlı başvuruların dışında çalışmak ve eğitim görmek üzere yapılan İngiltere vizesi başvurularında da başvuru sahipleri bağımlı eşlerini beraberlerinde götürebilirler. Farklı İngiltere Evlilik Vizesi türlerinin evrak gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvuru sahiplerinin ispat etmeleri gereken husus sayısı oldukça fazladır ve vize memurlarının değerlendirmeleri esnasında herhangi bir eksiklikle karşılaşmaları durumunda vize reddi verebildikleri bilinmektedir. Başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları başvuracakları vize türünü belirlemeleri ve bu vize türünün gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almaları yapılacak başvuruların olumlu sonuçlanması olasılığını arttırabilmek açısından önemlidir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi türleri, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 2508 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular