image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi CAS Numarası Nedir?

İngiltere vizesi CAS (Certificate of Acceptance for Studies) numarası, Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvurularında öğrencinin eğitim göreceği eğitim kurumundan kabul aldığını gösterir.

Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi, bir yılın üzerinde İngilizce dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora, doktora sonrası araştırma, sertifika programları gibi bir eğitim programına katılmak amacıyla 6 aydan uzun bir süre ile İngiltere’de bulunacak olan 16 yaş üstü öğrencilerin başvuru yapabileceği bir İngiltere öğrenci vizesi türüdür.

Tier-4 İngiltere Vizesi alabilmek için başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarında CAS (Certificate of Acceptance for Studies) numarası mutlaka gerekmektedir. Bu numara öğrenci vizesi başvurusunda olması gereken belgelerden en önemlisidir çünkü öğrencinin İngiltere’deki bir eğitim kurumundan şartlı ya da şartsız kabul aldığını gösterir.

CAS numarası yalnızca bir Tier-4 İngiltere Vizesi başvurusu için kullanılabilmektedir. Yani bir kez başvuru yapıp vize reddi alınırsa, yapılacak olan yeni başvuru için aynı numara ile başvuru yapılamaz. Yeni başvuru için tekrardan okuldan yeni bir belgenin alınması gerekir.

Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan CSS Legal İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2690 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular