image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Çalışmayanlar için Nasıl Olmalıdır?

İngiltere vizesi çalışmayanlar için iş ile ilgili evraklar olmamasından dolayı kişinin İngiltere’deki masraflarını karşılayabileceğini gösterebileceği başka evraklarla desteklenerek hazırlanmalıdır.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka vize başvuru şartlarını karşılayabildiklerini dosyalarında belgelerle ispatlayabilmeleri gerekmektedir. Çoğu vize başvurusunda sağlanması gereken şartlardan biri ise başvuru sahibinin İngiltere’de bulunduğu süre içerisinde masraflarını karşılayabilmesidir. Peki çalışmayan kişiler bu şartı nasıl sağlar? İngiltere vizesi çalışmayanlar için yapıldığında başvuru dosyasında kişinin sahip olduğu birikimi, tapuları vb. belgeler veya birisi sponsorluk yapacaksa sponsorlukla ilgili belgeler yer almalıdır.

İngiltere vizesi şartlarını sağlayıp sağlamadığını öğrenmek ve vize başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler. Uzmanlarımız başvuru sahibinin kişisel durumu, gidiş amacı, maddi olanakları gibi kriterlere göre başvuru yapması gereken vize türünü belirleme, evrak listesi hazırlama, evrakların tercümelerini yaptırma, başvuru için randevu alma gibi vize başvuru sürecine dair tüm işlemlerde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (itiraz kapsamlı başvurunun yeniden değerlendirilmesi (reconsideration) başvurusu, idari itiraz, itiraz davası) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile başvurunuzu gerçekleştirebilir ve vize ve göçmenlikle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerine gelerek ya da ofislere telefon ederek firmamızla iletişime geçebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla irtibata geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2376 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular