image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurusu TLS'ye Mi Yapılır?

İngiltere vizesi başvurusu, TLS İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere TLS İngiltere Vize Başvuru Merkezinden CSS Legal uzmanlarınca randevu alınmasıyla yapılabilir. Firmamız uzmanları öncelikle başvuru sahibinin gidiş amacı, masraflarını nasıl karşılayacağı, İngiltere’de kalış süresi gibi kriterlere göre vize türünü ve dosyada olması gereken belgeleri belirleyecektir. Bunun ardından belgelerin toparlanması ve tercümelerinin de dosyaya eklenmesi, başvuru formunun doldurulması, vize harç ödemelerinin yapılması, ihtiyaç olması halinde öncelikli servis alınması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınması gibi aşamalar gelmektedir. Başvuru sahipleri bu vize randevusunda başvuru evrakları, tercümeler ve formlardan oluşan başvuru dosyasını sunup fotoğraf ve parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgileri vererek İngiltere vize başvuru işlemini gerçekleştirebilir.

Yukarıda bahsedilen tüm başvuru aşamalarında İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler. Türkiye (Ankara, İstanbul) ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi ve yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1074 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular