image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurusu Şişli'de Mi Yapılır?

İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu Şişli'de bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla İstanbul İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılır.

Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvurularının tamamı 7 şehirde bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezleri aracılığıyla İstanbul İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılabilmektedir. Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Gaziantep illerinde bulunan başvuru merkezlerinin birinden CSS Legal uzmanlarınca alınacak olan randevuya başvuru sahipleri katılıp başvuru dosyaları ile biyometrik bilgilerini vererek başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru randevusu alınıp sonrasında başvuru gerçekleştirilmeden önce ise başvuru sahibine en uygun vize türünün belirlenmesi, vize süresi boyunca geçerli olacak olan pasaportun çıkarılması, gerekli evrakların toplanması, bu evrakların tercümelerinin yapılması, vize başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin yapılması gerekir. Bu çok sayıda ve karmaşık yapıdaki işlemlerle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti için başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi ve yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1030 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular