image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurusu için Nasıl Login Yapılır?

CSS Legal danışmanlarıyla başvurularını gerçekleştiren başvuru sahiplerinin İngiltere vizesi için başvuru sistemine login yapma işleminde de uzmanlarımızca profesyonel destek sağlanmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca başvuru sahiplerinin uyması gereken bir vize başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu bağlamda İngiltere vizesine başvuru yapılabilmesi için başvuru evraklarının tamamlanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, harç ve ödemelerin yapılması, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilebilmesi için uzmanlarımızca randevu alınmasıdır. Yani vize başvurusu İngiltere Konsolosluğuna değil başvuru merkezlerinden birine yapılabilmektedir. İngiltere Konsolosluğu yalnızca vize başvurularının değerlendirilmesi aşamasında görev yapmaktadır. Bu bağlamda başvuru merkezleri konsolosluğun ön bürosu gibi çalışmaktadır diyebiliriz. Başvuru merkezine teslim edilen bilgi ve belgeler konsolosluğa gönderilerek vize memurlarınca değerlendirilir. Türkiye’den yapılan tüm vize başvuruları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek buradaki memurlarca değerlendirilmektedir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1154 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular