image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurusu için Evrak Listesi Nedir?

İngiltere vizesi başvurusu için evrak listesi, CSS Legal uzmanlarının başvuru yapılacak vize türünü belirlemesinin ardından yine uzmanlarımızca oluşturulmaktadır.

İngiltere vizesine başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin vize türünün şartlarını sağlayabildiklerini gösterebilecekleri şekilde evrakları ve bu evrakların tercümelerini başvuruda sunmaları gerekir. Bunun için her şeyden önce başvuru sahiplerinin İngiltere’de kalmayı planladıkları süre boyunca geçerli olacak bir pasaporta sahip olmaları şarttır. Pasaport yoksa temin edilmesinin ardından CSS Legal uzmanları başvuru sahiplerinin başvuru yapacakları İngiltere vizesi türünü belirleyecek ve buna bağlı olarak da başvuru dosyasında bulunması gereken evrakları belirleyecektir.

Evrak listesine göre eksiksiz olması gereken başvuru dosyasının hazırlanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize harcı ve varsa diğer ödemelerin yapılması ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden vize randevusunun alınması gibi işlemler eksiksiz ve hatasız gerçekleştirildiği takdirde İngiltere vizesi alınabilecektir. Tüm bu vize işlemlerinde CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alabilirsiniz. Bu sayede olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttırarak vize reddi riskinizi de düşürerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 965 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular