image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Online Takip Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesi başvurularında online takip işlemleri, diğer birçok vize işleminde de olduğu üzere İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek ve olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türünün belirlenmesi, uzmanlarımızca hazırlanan evrak listesindeki evrakların toplanması, evrakların tercüme edilmesi, başvuru formunun doldurulması, ödemelerin yapılması, başvuru merkezinden danışmanlarımızca randevu alınması ve bu randevuda başvuru dosyası, parmak izi ve fotoğrafı vererek başvurunun gerçekleştirilmesi gibi işlemler yapılmalıdır. Aksi bir durumda vize reddine ek olarak birçok olumsuz sonuçla karşı karşıya kalınabilecektir. Vize reddi, İngiltere vizesi başvuru yasağı, maddi kayıp, ileride yapılabilecek başvurular için olumsuz geçmiş oluşturma gibi birçok olumsuz sonuçla karşılaşmak istemeyen kişiler CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

Vize başvurusu İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca alınan randevuya katılıp başvuru dosyasının sunulması ile birlikte biyometrik bilgilerin de verilmesiyle gerçekleştikten sonra sonuçlanıncaya kadar online takip işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Firmamız müşterilerinin vize takip işlemleri de yine CSS Legal uzmanları tarafından yapılmakta ve başvuru sahiplerine bilgilendirme yapılmaktadır.   

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4320 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular