image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Hesap Dökümü İsteniyor Mu?

Banka hesap dökümü, İngiltere’ye gidiş amacı, kalış süresi, maddi yeterlilik gibi kriterlere göre çeşitli kategorileri bulunan İngiltere vizesi başvurularında istenmektedir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin gidiş amaçları, İngiltere’de bulunacakları süre, kalacakları yer gibi hususların belgelerle gösterilmesi gerekmektedir. Bu durum başvuru sahiplerinin vizenin şartlarını taşıdıklarını ispatlayabilmeleri için çok önem arz eder. Başvuru öncesi CSS Legal uzmanları kişinin taşıdığı şartlara göre gerekli olan evrakların listesini oluşturmaktadır. Bu listeye göre getirilecek olan belgelerden bazılarının tercümelerinin de başvuru dosyasında olması gerekir.

Başvuru dosyasında hangi vize türü olduğu fark etmeksizin banka hesap dökümü de genellikle istenen belgeler arasında olmaktadır. Çünkü İngiltere vizesi başvurusunda bulunan kişinin İngiltere’de devlet sosyal yardımlarına ihtiyaç duymadan orada bulunacağı süre için yapacağı masrafları karşılayabileceğini ispatlaması gerekir. Kişinin masraflarını karşılayacağı para, birikim, tapu vb.nin nasıl temin edildiği yani kaynağının belirli olması da vize memurlarınca incelenen bir diğer husustur.

Yukarıda bahsedilen belgeler dışında başvuru yapacağınız İngiltere vizesi türüne göre hangi belgelerin başvuru dosyanızda olması gerektiğine dair detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2067 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular