image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Çeviri Gerekir Mi?

İngiltere vizesi başvurularında İngiltere Vize Başvuru Merkezine verilecek olan başvuru dosyasında başvuru evrakları ve bu evrakların çevirileri gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin başvurularının İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilebilmesi için kabul eden İngiltere Vize Başvuru Merkezine hem başvuru yaptıkları vize türüne göre başvuru evraklarını hem de bu evraklarının çevirilerini teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin çevirileri olmadan yapılan başvurular vize reddi ile sonuçlanacaktır. Böyle bir sonuç almak istemeyen başvuru sahipleri İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla iletişime geçerek başvurularını yapabilirler.

Vize başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine başvuru yapacakları İngiltere vizesi türüne göre uzmanlarımız belge listesi temin edeceklerdir. Uzmanlarımız bu listede yazan evraklara ek olarak çeşitli belgeleri başvuru sahibinden talep edebilecektir. Bunların yanında tercümesi gereken tüm belgelerin tercüme işlemleri firmamız tarafından yaptırılarak dosyanın son şeklini alması da sağlanmaktadır. Tercümeler için belgeler firmamızca belirlenen limitleri aşmadığı takdirde başvuru sahiplerinden ekstra ücret talep etmemektedir.

İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2328 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular