image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinin Görevleri Nelerdir?

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinin görevleri, İngiltere vizesi başvuru dosyalarını ve biyometrik bilgileri alarak değerlendirilmesi için İngiltere Başkonsolosluğuna göndermek ve sonuçları başvuru sahiplerine iletmektir.

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi, İngiltere Konsolosluğu adına başvuruları kabul eden aracı kurumdur. Başvuru merkezinin İngiltere vizesi başvuru dosyalarını ve biyometrik bilgileri (parmak izi, fotoğraf) almak, değerlendirilmesi için İngiltere Başkonsolosluğuna göndermek ve sonuçları başvuru sahiplerine iletmek gibi görevleri vardır. Ancak unutulmamalıdır ki; başvuru merkezi danışmanlık hizmeti sunmamakta ve dosya hazırlığı yapmamaktadır. Bu nedenle başvuru sürecinde danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler CSS Legal ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Türkiye’de İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapılabilen başvuru merkezleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunmaktadır. Başvuru sahibine bu merkezlerin en yakın olanından randevu alınarak başvurusunun gerçekleştirilmesi CSS Legal uzmanlarınca sağlanacaktır.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapmaktadır. İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1007 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular