image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvuru Linki Nedir?

İngiltere vizesi başvuru linki, İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahibinin başvuru formunun CSS Legal uzmanlarınca doldurulup randevunun alındığı linktir.

İngiltere vizesine başvuru yapabilmek için yapılması gereken prosedürel işlemlerden biri de başvuru formunun doldurulması ve bunun hemen sonrasında başvuru sahibine uygun bir gün ve saatte randevunun alınmasıdır. Bunu CSS Legal uzmanları İngiltere vizesi başvuru linki üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu link yalnızca bu aşamada kullanılabilmektedir. Yani buradan başvuru yapılarak vize işlemleri tamamlanmış olmaz. Başvuru sahibinin bizzat vize randevusuna giderek başvuru dosyası ile parmak izleri ile yüzünün hatlarının açıkça belli olduğu bir fotoğraftan oluşan biyometrik bilgilerini vermesi gerekir. Bunun nedeni, biyometrik bilgilerin güvenlik açısından verilmesinin zorunlu olması olup anlaşılacağı üzere başkasına vekâleten İngiltere vizesi başvurusu yapılamamaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapılabilmesi için başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca alınan randevuya da katılarak tüm başvuru prosedürlerini yerine getirildiği bir başvuru yapılabilecektir. Çok değişken olan İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun olarak başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1012 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular