image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvuru Formu Türkçe Doldurulabilir Mi?

İngiltere vizesi başvuru formu Türkçe değil İngilizce olup karmaşık olan bu formun doldurulması ve diğer tüm vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi için CSS Legal uzmanlarıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru formu Türkçe değil İngilizce doldurulur. Bu nedenle özellikle orta seviye altında İngilizcesi olan başvuru sahipleri olumsuz bir sonuç almak istemiyorlarsa profesyonel destek almalıdır. İngilizce seviyesi iyi olan başvuru sahipleri dahi bu karmaşık formları doldururken hata yapma olasılıkları yüksek olduğundan dolayı CSS Legal uzmanları ile başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır.

Başvuru yapılacak vize türüne göre belirlenecek olan başvuru formunda herhangi bir eksik ve/veya hata olmaması da oldukça önem arz etmektedir. Bir eksiklik ya da hata bulunması durumunda başvuruyu değerlendiren vize memurlarının vize reddi verebileceklerine dikkat edilmesi gerekir. Vize reddi almak ise ileride yapılabilecek başvurularda hem olumsuz bir geçmiş oluşmasına yol açacak hem de maddi kayba yol açacaktır. Hatta başvuruda gerçek dışı bilgi ve/veya belgelerin bulunması gibi durumlarda başvuru yasağı dahi verilmektedir. 10 yıla kadar verilen başvuru yasağı süresi bitene kadar İngiltere vizesi başvurusu dahi yapılamamaktadır. Bu nedenle başvuruyu riske etmemek ve ceza almamak adına kesinlikle formda ya da dosyada gerçek dışı bilgi ve/veya belgeler yer almamalıdır.

İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1248 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular