image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Almak Kolay Mı?

İngiltere vizesi almak İngiltere vize başvuru prosedürlerine uygun ve titizlikle hazırlanan başvuru dosyasıyla gerçekleştirildiği takdirde kolaydır.

İngiltere vizesi başvurusu yapmadan önce çoğu başvuru sahibi vize almanın çok zor olduğunu düşünüyor. İngiltere’nin vize ve göçmenlik politikalarının diğer ülkelere göre daha sıkı olması ve konsolosluk memurlarının başvuruları değerlendirirken detaylı inceleme yapması bu düşüncelere yol açıyor. Ancak İngiltere vizesi başvurusu prosedürlere uygun bir şekilde yapıldığı takdirde olumlu sonuç almak zor olmayacaktır. Bunun için de bir İngiltere vize ve göçmenlik uzmanından destek almak yararlı olacaktır. İngiltere için vize başvurusu yapacak kişilerin CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek başvuru sürecini oldukça kolay bir hale getirebilmeleri mümkün.

Olumlu sonuç alabilmek için öncelikle hangi vize türüne başvuru yapılacağının doğru olarak belirlenmesi gerekir. Vize türü başvuru sahibinin gidiş amacı, kalış süresi gibi kriterler göz önünde bulundurularak belirlenir. Başvuru yapılacak olan vize türü belirlendikten sonra danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, sonrasında tercümesi yapılıp, başvuru formu doldurulup ve ilgili diğer prosedürler tamamlandıktan sonra danışmanlarınızın alacağı randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilmesi gerekir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1052 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular