image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi 6 Aylık Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere vizesi 6 aylık ücreti yatırılmadıkça vize başvuru formu doldurulamaz ve geçerli bir vize başvurusu yapılamaz.

İngiltere vizesine 6 aylık bir süre için başvuru yapacak olan başvuru sahipleri bu İngiltere vizesi türüne başvuru yapmaları gerektiğinden emin olduktan sonra vize/başvuru ücretini yatırarak başvuru işlemlerine başlayabilirler. Vize/başvuru ücreti, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince Dolar olarak alınmakta olup başvuru sahiplerince Türk Lirası olarak ödenmektedir. Buna bağlı olarak da doların kuru değiştikçe vize harçlarında da değişiklik meydana gelmektedir. Başvuru sahipleri eğer ki 6 aylık İngiltere vizesi için en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorlarsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttırmalarını sağlayacağı gibi başvuru sahiplerini pek çok olası zarardan (maddi kayıp, vize reddi, başvuru yasağı vb.) da koruyacaktır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2053 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular