image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Sonucuna İtiraz Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere vize sonucuna itiraz etmek isteyen bireyler başvurdukları vize türüne ve vize reddinin gerekçesine göre başvuru imkanları olan itiraz yollarını kullanabilir. İtiraz yolları hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirler.

İngiltere vize sonucuna itiraz etmek isteyen bireylerin öncelikle başvurduğu vize türü oldukça önemlidir. Bunun nedeni bazı vize türlerinin sonucunda bazı itiraz yollarının kullanılamıyor olmasıdır. Örneğin Tier-4 Öğrenci Vizesi başvuru sonucunun olumsuz olması durumunda itiraz yolu olarak vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yapılabilir. Bu itiraz yolu başvurunun yeniden, başka bir vize memurunca değerlendirilmesi talebidir. Ancak Tier-4 Vizesi başvurularında itiraz davası açılamamaktadır. İtiraz davası açabilmek için insan haklarına aykırı bir durum nedeniyle başvuru reddi yapılmış olması, insani koruma yani iltica başvurusunun reddi veya koruma statüsünün kaldırılması gibi durumların içinde olmak gerekir. Vize reddine itiraz başvuruları hakkında detaylı ve en güncel bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebilirsiniz.

İngiltere vize sonucuna itiraz yapma niyetinde olan bireylerin itiraz yapabilmesi için vize ret mektubunda yazan nedenlerin neler olduğuna göre hareket edilmesi yapılacak itiraz başvurusunun veya seçilecek itiraz yollarının doğru temini açısından oldukça önemlidir. Vize reddine itiraz başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler için alanında profesyonel danışmanlarımız İngiltere vize sonucuna itiraz edebilmek için temel sorunun ne olduğunu vize red mektubundan öğrenerek ona göre bir yol izleyecek ve olumsuz sonucun olumluya çevrilmesini sağlayabilecektir.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

İngiltere vize sonucuna itirazı nasıl yapılır, hangi itiraz yolları kullanılabilir, İngiltere vize reddi aldım şimdi ne yapmalıyım, İngiltere vize türleri nelerdir gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vizesi ve vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 778 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular