image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Şartları Nelerdir?

İngiltere vize şartları, başvuru sahiplerinin vizeye başvuru amaçları, kalış süresi, oturum iznini içerip içermemesi vb. durumlara bağlı olup vize başvurusu yapabilmek için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vize şartları, her İngiltere vizesi kategorisi ve alt kategorisi için farklı farklı olup başvuru sahiplerinin bu şartları sağlayabildiklerini belgelerle gösterebilmesi gerekmektedir. Çünkü İngiltere Konsolosluğu vize memurları başvuru değerlendirmelerini dosyanın yeterli şartları taşıyıp taşımadığı, belgelerin tutarlı, ikna edici ve gerçekçi olup olmadığı gibi hususları göz önünde bulundurarak değerlendirmektedir.

Vize şartlarını sağlayıp sağlamadığı hususunda detaylı bilgi almak, başvuruda hangi belgeleri sunması gerektiğini öğrenmek ve diğer yapılması gereken işlemler hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık almak için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvuru yapmak en güncel başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmek ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek gibi başvuru sahiplerine pek çok avantaj sağlamaktadır.

Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış kadrosu ile yapacağınız tüm İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksikliklerle başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesi ve yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1122 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular