image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Ret Kararı Nasıl Önlenebilir?

İngiltere vize ret kararı almak istemeyen başvuru sahipleri, başvuru prosedürlerini ve başvuru için gerekli şartları sağladıkları takdirde İngiltere vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilmektedir.

İngiltere vize ret kararı almak istemeyen bireyler başvurdukları İngiltere vizesi türünün gerektirdiği şartları istisnasız sağlamalıdır. Bu noktada örnek vermek gerekirse, İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden biri olan Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvuruları için bireylerin en az B1 düzeyinde İngilizce dil bilgisini İngiltere İçişleri Bakanlığının onayladığı sınavlarla kanıtlaması, İngiltere’de eğitim alacağı süre boyunca yapacağı maddi giderleri karşılayabilecek durumda olduğunu banka hesap bilgisi veya maddi yeterliliklerini birtakım belgelerle kanıtlaması gereklidir. Başvurmak istediğiniz İngiltere vizesi türünün başvuru şartlarının neler olduğunu öğrenmek ve detaylı bilgi almak için CSS Legal uzman danışmanlarına danışabilirsiniz.

İngiltere vize ret almak istemeyen bireylerin başvuru için gerekli belgelerini eksiksiz sağlamasının yanı sıra İngiltere vize başvuru prosedürlerini uygulaması gereklidir. İngiltere vize başvurusunda bulunacak bireylerin öncelikle pasaport sahibi olması gereklidir. Pasaport sahibi olan bireyler başvuru formunu doldurup, başvuru ücretini yatırdıktan sonra CSS Legal uzmanlarınca kendilerine verilecek olan Birleşik Krallık vize başvurusu için gerekli belgeler listesindeki evrakları eksiksiz olarak toplamalı, başvuru formu gerçeğe uygun bilgilerle doldurmalıdır. Evraklar, CSS Legal uzman danışmanlarınca titizlikle hazırlanacak olan başvuru dosyasına eklenerek randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde bulunarak biyometrik bilgilerle birlikte teslim edilmelidir.

İngiltere vize ret kararını önleyebilmek için yapılacak ilk şeylerden biri başvuru için gerekli evrakların eksiksiz olarak doğru bilgiler içermesi ve prosedürlere uyulması olarak söylenebilir.

İngiltere vize ret kararı birçok sebeple verilebilmektedir. Başvurulan İngiltere vizesinin prosedürlerinin adım adım takip edilmemiş olması, vize için gerekli belgeler listesindeki evrakların eksik olması veya bu evraklar içerisinde gerçeğe aykırı bilgi, yalan beyan tespit edilmesi, başvuru merkezinden alınan randevu sırasında vize memurunun sorduğu sorulara bireyin şüpheli cevaplar vermesi vs. gibi ve daha birçok sebeple vize reddi verilebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için karmaşık ve zor olan İngiltere vize başvuru sürecinin konusunda uzman danışmanlarla birlikte yürütülmesi profesyonel destek alınarak vize başvurusu yapılması bireylerin vize reddi alma ihtimallerini büyük oranda azaltmaktadır. İngiltere vize başvuruları ve İngiltere vize reddine itirazlar konusunda uzmanlaşmış CSS Legal danışmanlarıyla telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek görüşebilir, tüm sorularınızı sorabilir ve başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vize ret kararını önleyebilmek için yapılacak ilk şeylerden biri başvuru için gerekli evrakların eksiksiz olarak doğru bilgiler içermesi ve prosedürlere uyulması olarak söylenebilir. İngiltere vize başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vizesi ve vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 750 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular