image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddine İtiraz Dilekçesi Örneği Nasıl Olmalıdır?

İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi örneği, CSS Legal uzmanlarınca itiraz başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerine sağlanmaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık başvuru prosedürlerine ve şartlara sahiptir. Bunu yanında vize memurları başvuru dosyalarını çok detaylı incelemekte ve en ufak bir problem görmeleri halinde vize reddi kararı vermektedir. Dolayısıyla bu başvurularda herhangi bir eksiklik, hata, yalan beyan vb. olması durumu vize reddi alınmasına yol açacaktır. Vize başvurusundan vize reddi alan başvuru sahipleri ise hem gelecek başvuruları için olumsuz bir geçmiş oluşmasına neden olmakta hem de maddi kayba uğramaktadır.

Vize reddinin olumsuz sonuçlarını tersine çevirmek için başvuru sahiplerinin yapması gereken şey itiraz başvurusu yapmaktır. Kişiye vizeyi değerlendiren birim tarafından gönderilen ret mektubunda itiraz hakkının olup olmadığı bildirilmektedir. Bu belgede kişinin idari itiraz ya da itiraz davası hakkının olup olmadığının yanı sıra bu itiraz hakkının ne kadar süre içerisinde kullanılması gerektiği de yer almaktadır.

Başvuru sahipleri ret mektuplarında yazan itiraz süresi içerisinde CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek seçeneklerinin neler olduğuna ve hangisini daha çok avantaj sağlayabileceğine dair detaylı bilgi alabilirler. Başvuru işlemlerini firmamızla başlatan başvuru sahiplerine uzmanlarımız diğer belgelere ek olarak İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi örneği de sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında danışmanlık yapan, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1386 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular