image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Ofisi Nerededir?

Başvuru sahiplerince İngiltere Vize Ofisi olarak da adlandırılan İngiltere Vize Başvuru Merkezi İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunmaktadır. 

İngiltere Vize Başvuru Merkezi, başvuru sahiplerince İngiltere Vize Ofisi olarak da adlandırılabilmektedir. İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularını kabul eden başvuru merkezleri Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunmaktadır. Bu illerden hangisi başvuru sahibinin yaşadığı yerde veya yaşadığı yere en yakın olan yerdeyse o başvuru merkezinden danışmanlarımızca kişi için en uygun gün ve saatte randevu alınmaktadır.

Başvuru sahibi için en doğru vize türünün belirlenmesi, uzmanlarımızın hazırlayacağı evrak listesindeki evrakların toplanması, evrakların tercüme edilmesi, başvuru formunun doldurulması, ödemelerin yapılması, başvuru merkezinden danışmanlarımızca randevu alınması ve bu randevuda başvuru dosyası, parmak izi ve fotoğrafı vererek başvurunun yapılması gibi işlemleri tamamlandıktan sonra İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirilebilir. Tüm bu aşamalarda İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alabilmek için CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1237 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular