image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Görüşmesi Şişli'deki Başvuru Merkezinde Mi Yapılır?

İngiltere vize görüşmesi, İstanbul’dan yapılan başvurularda Şişli’deki başvuru merkezinde yapılabileceği gibi başvuru sahibi İngiltere Konsolosluğunda da mülakata çağrılabilir.

İngiltere vize görüşmesi, her başvuruda talep edilmemekle birlikte başvuru sahibinin gidiş amacının başvurduğu vize türüne uyup uymadığı, kişinin vize süresinin bitimiyle ülkesine dönüp dönmeyeceği vb. hususların netleşebilmesi için istenebilmektedir. İstanbul’dan yapılan başvurularda İngiltere vize görüşmesi Şişli İngiltere Vize Başvuru Merkezinde yapılabileceği gibi başvuru sahibi İngiltere Konsolosluğuna da çağrılabilmektedir.

Mülakata çağırılan başvuru sahipleri vize reddi alacaklarını düşünmemelidir. Çünkü mülakat yalnızca bazı hususlar netleşsin diye talep ediliyor olabilir. Ayrıca ilk kez başvuru yapanlara değil birçok kez İngiltere’ye giriş çıkış yapmış kişiler de mülakata çağrılabilmektedir.  

İngiltere vize görüşmesine çağrılan kişilere mülakatta sorulabilecek sorulara dair bilgilendirme de vize işlemlerinin tüm aşamalarında olduğu üzere CSS Legal uzmanlarınca yapılacaktır. Vize türünün seçilmesi, belge listesinin oluşturulması, belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması gibi İngiltere vizesi prosedürleri gereğince yapılacak olan tüm vize işlemlerinde CSS Legal ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1515 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular