image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Evrakları Listesi Nedir?

İngiltere vize evrakları listesi, CSS Legal uzmanları tarafından başvuru sahibinin gidiş amacına göre vize türünün saptanmasıyla kişiye özgü olarak oluşturulmaktadır.

CSS Legal uzmanlarının hazırlayacağı İngiltere vize evrakları listesine göre hazırlanacak başvuru dosyasında başvuru yapılan vize şartlarının karşılanabildiğini belirtmek üzere tüm evrakların mutlaka eksiksiz ve hatasız olmasının yanı sıra yalan beyan da içermemesi gerekir. Aksi bir durumda İngiltere Konsolosluğu vize memurları yalnızca vize reddi vermekle kalmayacak 10 yıllık İngiltere vizesi başvuru yasağı (yalan beyan halinde) da verebilecektir. Bu tip bir durumla karşı karşıya kalmamak ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler. 

İngiltere vize evrakları listesi, CSS Legal uzmanlarının başvuru sahibinin gidiş amacı, kalış süresi, sahip olduğu maddi ve şahsi şartlar vb.ne dair sorular sormasının ve bunların cevaplarına göre vize türünün belirlenmesinin ardından oluşturulmaktadır. Bu noktada uzmanlarımızca başvuru sahibinin şartlarına göre ek belge de istenebilmektedir. İngiltere vizesi başvuru sürecine dair daha detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1058 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular