image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi Nedir?

İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi, yalnızca 6 ay ile 11 ay arasında İngilizce dil eğitimi almak isteyen kişilerin başvuru yapabildiği ziyaret kapsamlı bir başvurudur.

Birleşik Krallık’ta (İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler) 6 ay ve altında dil eğitimi almak isteyen kişilerin İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu, 6 ay ile 11 ay arasında dil eğitimi almak isteyen kişilerin ise İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi başvurusu yapması gerekmektedir. Burada süre dışında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta; İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusunun dil eğitimi, mesleki eğitim, hobi kursları vb. eğitim programları için yapılabilmesi mümkünken İngiltere Uzatılmış Öğrenci Vizesi başvurusunun yalnızca dil eğitimi için yapılabiliyor olmasıdır.

İngiltere’de alınacak eğitimin türü ve süresine göre başvuru yapılacak olan vize türü belirlendikten sonra danışmanlarımız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerinizi tamamlayıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar doldurulup, ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızın alacağı randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Bunun yanında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan vize randevusu sırasında biyometrik bilgilerin de verilmesi gerekir. Bu zorlu başvuru işlemlerine dair detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 955 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular