image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vize Talep Dilekçesi Örneği Var Mıdır?

İngiltere turistik vize talep dilekçesi örneği olarak başvuru sahiplerinin dosyalarına ekleyebilecekleri dilekçeler sayılabilir.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’ye ve diğer Birleşik Krallık ülkelerine (İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda) kısa süreli seyahat imkânı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere turistik vize başvuruları uzmanlarımız tarafından sunulacak olan belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru ücretlerinin ödenmesinin ardından başvuru formunun doldurulması, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak başvuru dosyasının başvuru sahibinin beyaz arka planda çekilmiş fotoğraf ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılır.

Uzmanlarımız tarafından gerekli görülmesi durumunda başvuru sahiplerinden talep edebilecekleri ek belgeler bulunmaktadır. Ek belgelere verilebilecek bir örnek İngiliz Konsolosluğuna hitaben ve İngilizce olarak yazılan dilekçedir. İngiltere turistik vize talep dilekçesi olarak kişinin Birleşik Krallık’a gerçekleştireceği seyahatin süresini, nereleri ziyaret edeceğini, nerede konaklayacağını vb. bilgileri içeren dilekçeler sayılabilir. İngiltere turistik vize talep dilekçesi örneği, dilekçelerin yazımı, içerikleri ve gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularından olumlu sonuç almanın oldukça zor olduğu bilinmektedir. Vize memurları başvuru dosyalarında oluşabilecek en ufak bir hata ya da eksiklikte vize reddi verebilmektedirler. Gerekli prosedürlerin özenle izlenmesi ve başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanması başvurunun başarılı olabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu noktada uzmanlarımız başvurulara yardımcı olabileceğini düşündükleri belgeleri de başvuru dosyasına ekleyerek başvurunuzun mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayacaklardır. Başvurularda gereken belgeler, belgelerin hazırlanması ve başvuru dosyalarının içerikleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında danışmanlık hizmetleri sunan CSS Legal’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. Vize başvurularınızın gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 2438 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular