image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vize İçin Dilekçe Örneği Nereden Bulunabilir?

İngiltere turistik vize için dilekçe örneği olarak başvuru sahiplerinin seyahat detaylarını bildirdikleri dilekçeler sayılabilir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi şartlarını sağladıklarına dair sunmaları gereken ek belgeler bulunabilmektedir. Başvuru sahiplerinin başvurularından olumlu sonuç alabilmek için çeşitli şartları karşıladıklarını bildirmeleri gerekebilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları, danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan dosyanın başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile beraber İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılmaktadır.

Uzmanlarımızın gerekli görmesi durumunda başvuru dosyasına eklenebilecek ek belgeler mevcuttur. Bunlardan bir tanesi dilekçedir. İngiltere turistik vize için dilekçe örneği olarak kişinin talebine ve durumuna bağlı olarak uzmanlarımız ile ya da uzmanlarımız tarafından hazırlanabilecek olan ve başvuru sahiplerinin seyahatleri ile ilgili çeşitli detayları İngiliz Konsolosluğuna beyan etmek için kullanabilecekleri dilekçeler sayılabilir. Bu dilekçelerde seyahatin amacı, süresi, seyahatin İngiltere’de nerelere yapılacağı, nerelerde konaklanacağı gibi hususlar belirtilmelidir. İngiltere turistik vize dilekçe örneği görmek, dilekçelerin hazırlanması ve içeriği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları için gereken belgelerin neler olduğunu öğrenmek, tüm vize işlemleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirsiniz. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) konularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile ya da ofislerimize gelerek irtibata geçebilirsiniz.

Bu sayfa 854 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular