image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vize Evrak Listesi Hangi Evrakları İçerir?

İngiltere turistik vize evrak listesi gereksinimlerini eksiksiz olarak sağlayabilmek, vize başvurularının olumlu sonuçlanmasında önemli rol oynamaktadır.

İngiltere turistik vize evrak listesi içerisinde en önemli evraklardan birisi sahibinin İngiltere ziyareti esnasında geçerliliğini koruyacak olan (en az 1 yıllık) pasaport sahibi olmasıdır. Geçerli pasaport sahipleri bu pasaport ile başvurabilirler. Geçerli pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak geçerli ve İngiltere seyahatleri esnasında geçerliliğini koruyacak olan bir pasaport almaları gerekmektedir. 

İngiltere Turist Vizesi başvuruları uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formlarının İngilizce olarak doldurulması, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılmaktadır.

İngiltere turistik vize evrak listesi içerisinde bulunan evraklar arasında uzmanlarımızın uygun görmeleri veya başvurulan vize türünün gerektirmesi durumunda başvuru dosyasına eklenmesi gereken ek belgeler bulunabilmektedir. Bu belgeler arasında İngiliz Konsolosluğuna hitaben yazılmış dilekçeler, vize türlerinin gerektirmesi halinde sponsorluk belgeleri ya da davet mektupları sayılabilir. Gerekebilecek ek belgeler olması durumunda uzmanlarımız başvuru sahiplerine belgelerin ne oldukları, içerikleri ve nasıl hazırlanmaları gerektiği ve benzeri konularda bilgi ve profesyonel yardım sağlayacaklardır.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin belirli miktarda para sahibi olmaları şartı aranmamaktadır. Fakat aynı zamanda başvuru sahiplerinin İngiltere seyahatlerinin masraflarını karşılayabileceklerini belgelemeleri de gerekmektedir. Başvuru sahipleri maddi durumlarının amaçladıkları seyahat için yeterli olacağını maaş bordrosu, tapu belgesi vb. belgelerle gösterebilmektedirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. Başvuru sahipleri İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilir, İngiltere turistik vize evrak listesi, vize başvuruları, vize başvuru işlemleri, vize başvurularında gerekebilecek ek belgeler, bu belgelerin içeriği, hazırlanmaları ve teslimi hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Bu sayfa 1052 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular