image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vize Dilekçe Örneği Nereden Bulunabilir?

İngiltere turistik vize dilekçe örneği olarak başvuru sahibinin İngiltere’ye ziyaret amacını bildireceği dilekçeler sayılabilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun İngilizce doldurularak dosyaya eklenmesi, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (yüzünü detaylı bir biçimde gösteren fotoğraf ve parmaklarının izleri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilmesi ile yapılır.

İngiltere Turistik Vize başvurularında uzmanlarımızın gerekli görmesi ya da başvurulan vize türünün gerekli kılması durumunda başvuru dosyasına eklenmesi gerekebilecek ek belgeler bulunabilmektedir. İngiltere turistik vize dilekçe örneği olarak başvuru sahibinin İngiltere’ye seyahat amacını, İngiltere’de konaklayacağı ve ziyaret etmeye niyet ettiği yerleri, seyahatinin masraflarını nasıl karşılayacağını ve karşılayabilecek olduğunu beyan eden dilekçeler gösterilebilir. Bu dilekçe İngiltere Konsolosluğuna hitaben ve İngilizce olarak yazılmalıdır. İngiltere turistik vize dilekçe örneği, dilekçe yazımı, dilekçelerin içeriği ve gereksinimleri hakkında bilgi almak isteyenler firmamız uzmanları ile görüşebilirler.

CSS & Co Legal Services 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, vize başvuruları, vize başvuru gereksinimleri, prosedürleri, vize başvurularında gerekebilecek ek belgeler, bu belgelerin hazırlanması ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1838 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular