image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Uzatma Başvurusu Yapılır Mı?

İngiltere Turist Vizesi uzatma başvurusu istisnai başvurular yaparak İngiltere’de kalışı uzatmak haricinde yapılamamaktadır. İstisnai başvurular, Ankara Antlaşması Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvurusu gibi başvurulardır.

İngiltere Turist Vizesi ile İngiltere’de Ankara Antlaşması Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvurusu gibi istisnai başvurular yaparak İngiltere’de kalış süresini uzatmak haricinde uzatma başvurusu ya başka bir kategoriye geçil başvurusu yapılamamaktadır. Yani ziyaret kapsamlı bu vize İngiltere’de uzatma başvurusu yapılarak uzatılamamaktadır. Burada sayılmış başvurular dışında ziyaret kapsamlı bir vize ile İngiltere’de bulunurken uzatma başvurusu yapılamaz. Bunun yanında ziyaret kapsamlı vize türlerinde hangi süre ile vize alınırsa alınsın 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla İngiltere’de kalınamamaktadır.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları ve İngiltere’den yapılacak uzatma başvuruları, oldukça karmaşık başvuru prosedürüne sahip olan başvurulardır. Bu nedenle vize reddi almamak için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması başvurudan olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek için çok önem arz eder. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3002 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular