image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Ücretleri Ne Kadardır?

İngiltere Turist Vizesi ücretleri, dolar üzerinden ödenen ücretler olup bu ücretler başvurudan önce yatırılmadıkça işlemlere başlanamamaktadır.

İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru/vize ücretinin ve varsa ilgili diğer ücretlerin yatırılması gerekmektedir. İngiltere Turist Vizesi ücretleri dolar üzerinden alınmaktadır. Bu nedenle de döviz kuru değiştikçe bu ücretlerde de değişiklik olmaktadır. Dolayısıyla bu ücretlerle ilgili bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere Turist Vizesi başvurusu, danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin hepsinin tamamlanıp, tercüme edilmesi gereken belgeler tercüme edilip, başvuru formları İngilizce doldurulup, başvuru/vize ücreti ödemesi yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesiyle gerçekleştirilir. Bu başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmek için vize ücretinin yatırılması gerekir. Ücretler ve vize başvuru işlemleri ile ilgili bilgi ve danışmanlık almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilebilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 853 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular