image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Sponsor İle Alınabilir Mi?

İngiltere Turist Vizesi sponsor ile alınabilen bir vize türü olup İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahibinin seyahatini destekleyecek kurum veya kişiler olması mümkündür.

İngiltere Turist Vizesi, vize sahibine Birleşik Krallık’a (İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler, İskoçya) kısa süreli seyahat imkânı sunan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Turist Vizesi sponsor ile de alınabilen vize başvurularındandır. Bu başvurularda sponsorluk şartı aranmasa dahi bazı kurum, kişi veya etkinliklerin başvuruyla örtüşecek şekilde başvuru sahibine sponsor olabilmesi mümkündür. Bu husus başvurunun makul olabilmesi açısından önemlidir. Örneğin, İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında İngiltere’de çalışılacak olan kurumdan alınacak bir sponsorluk sertifikası makul olacaktır. İngiltere Turist Vizesi sponsor gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında seyahatin niçin gerçekleştirileceği bilgisinin bulunması ve belirtilen amacın başvurulan İngiltere Turist Vizesi türü ile uyuşması, vizenin şartlarının tam sağlanıyor olması, başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirilmesi vb. durumlar başvurudan olumlu sonuç alınması olasılığını yükseltebilecektir. İngiltere Turist Vizesi türleri ve kullanım alanları hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek her tür bilgiye ulaşabilirsiniz.

2006’dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. İngiltere Turist Vizesi sponsor ile nasıl başvuru yapılacağı, İngiltere Turist Vizesi türleri, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel desteğe ulaşmak için  İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 1287 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular