image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Red Sebepleri Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi red sebepleri arasında başvuru dosyasında hata, eksiklik ya da yalan beyan olması, eksik belge teslim edilmesi, yanlış vize türüne başvuru yapılması gibi sebepler bulunmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi vize başvurusunun reddedilmesi söz konusu olabilmektedir. Vize memurları değerlendirdikleri başvurulara çeşitli sebeplerden ötürü ret verebilmektedirler. İngiltere Turist Vizesi red sebepleri arasında başvuru dosyasında hata, eksiklik ya da yalan beyan olması, eksik belge teslim edilmesi, İngiltere’de yapılacak masrafları karşılayabilecek kadar maddi imkanların olmaması gibi sebepler bulunmaktadır.

Ziyaret kapsamlı başvuruların ret sebepleri arasında başvurulan İngiltere vizesi türü ile seyahat amacının uyuşmaması da bulunmaktadır. Vize başvurusunun yanlış vize türüne yapılmış olması kişinin seyahat amacı konusunda şüphe yaratacağından başvurunun olumsuz sonuçlanma ihtimalini yükseltecektir. Örneğin, eğer İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi için başvuran birisi akademisyen değilse veya akademisyen ise fakat seyahat amacı akademik araştırma değilse başvurusu yanlış türden vizeye yapıldığı için reddedilecektir. İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi türleri ve kullanım alanları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler firmamız danışmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır ve başvurulardan olumlu sonuç alınmasının oldukça zor olduğu herkesçe bilinmektedir. Vize başvurularının gereksinimlerinin iyi anlaşılması, başvuru dosyasının da buna uygun olarak ve büyük bir titizlikle hazırlanması başvurunun başarılı olabilmesi açısından büyük önem teşkil etmektedir. Başvuru sahiplerinin dosyalarının usulüne uygun, tam ve mümkün olduğunca hatasız hazırlanması açısından firmamızın danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları, olumsuz sonuçla karşılaşma olasılıklarını oldukça aza indirebilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Turist Vizesi red sebepleri, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel yardım almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1101 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular