image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar?

“İngiltere Turist Vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabı, İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvurunun yapılmasının ardından 3 hafta içerisindedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuru süreci uzmanlarımız tarafından sağlanacak belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, öncelikli/hızlandırılmış servisler kullanılmasına ihtiyaç var ise bu servislerle ilgili prosedürlerin uygulanması, uzmanlarımız tarafından alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak başvuru dosyasının başvuran kişinin fotoğrafı ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesinden oluşmaktadır. Başvuru sürecinin süresi başvurulan vize türüne, başvurunun içeriğine, vb. etmenlere göre değişebilmektedir.

“İngiltere Turist Vizesi ne kadar zamana çıkar?” sorusunun cevabı, başvuru dosyasının İngiliz Konsolosluğu tarafından incelemeye alınmasının ardından 3 hafta (15 iş günü) içerisindedir. Değerlendirme süresi başvurunun içeriği, İngiliz Konsolosluğunun ne kadar yoğun olduğu gibi etmenlere göre değişkenlik gösterebilmektedir, yani başvuruların 3 haftadan daha az ya da daha fazla sürelerde sonuçlanması mümkündür. Göz önünde bulundurulması gereken husus, değerlendirmelerin süresinin başvurunun başarılı ya da başarısız olduğu anlamına gelmediğidir.

Başvuru sahiplerinin ihtiyaç duymaları ya da istemeleri durumunda kullanabilecekleri ve başvurularının daha hızlı sonuçlanmasına olanak tanıyabilen öncelikli/hızlandırılmış servisler bulunmaktadır. Bu servislerden Öncelikli Servis (Priority Visa Service) başvuruların 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) ise 24 saat içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Öncelikli/hızlandırılmış servislerin kullanımı ve prosedürleri hakkında bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuruların başarılı olabilmeleri için başvuru dosyalarının özenle hazırlanması ve başvuru prosedürlerinin titizlikle takip edilmesi gerekmektedir. En ufak bir hata ya da eksiklikte başvuruların olumsuz sonuçlanması söz konusu olabilmektedir. Bu açıdan firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızın mümkün olan en hızlı ve en düzgün şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile veya ofislerimizi ziyaret ederek görüşebilir, “İngiltere Turist Vizesi ne kadar zamanda çıkar?” öğrenebilir, vize başvuruları, vize değerlendirme süreleri, vize başvuru süreçleri ve göçmenlik kuralları hakkında bilgi alabilir, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 954 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular