image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

“İngiltere Turist Vizesi ne kadar sürede çıkar?” sorusunun cevabı vize başvurusunun içeriğine ve başvuru sahibiyle ilgili diğer etmenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuru süreci uzmanlarımız tarafından hazırlanacak belge listesindeki gerekli belgelerin toplanması, belge tercümelerinin yapılması, başvuru ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, uzmanlarımızca İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması, randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyasının İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesinden oluşmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi başvuru sürecinin alacağı zaman başvuru dosyasının gereksinimlere göre değişebilmektedir. “İngiltere Turist Vizesi ne kadar sürede çıkar?” sorusunun cevabı ise İngiliz Konsolosluğunun ortalama işlem süresi olan 3 hafta (15 iş günü) şeklinde olacaktır. İngiltere Turist Vizesi ne kadar sürede çıkar öğrenebilmek ve vize başvuru/işlem süreleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Başvuru sahiplerinin ihtiyaç duymaları ya da istemeleri durumunda başvurabilecekleri ve süreci hızlandırabilecek olan öncelikli/hızlandırılmış servisler vardır. Bu servislerden yararlanılması durumunda başvurular normalden daha hızlı sonuçlanabilmektedir. Örneğin, Öncelikli Servis (Priority Visa Service) başvuruları 15 iş günü içerisinde değil 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) başvuruları ise 24 saat içerisinde sonuca ulaştırabilmektedir.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık hizmeti vermektedir. “İngiltere Turist Vizesi ne kadar sürede çıkar?” öğrenmek ve öncelikli/hızlandırılmış servisler, vize başvuru süreçleri, prosedürleri, işlemleri, gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir ya da ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 982 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular