image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Mülakat Soruları Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi mülakat soruları hakkında bilgi ve İngiltere vizesi başvurularında profesyonel destek almak üzere başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere Turist Vizesi Birleşik Krallık ülkelerinde kısa süreli ziyaret amacıyla gitmek üzere başvuru yapabilecekleri bir başvurudur. Bu vizeye farklı amaçlarla başvuru yapılabilmektedir. Bu nedenle pek çok alt türü bulunmaktadır. Bu türlerden bazıları şunlardır; Genel Ziyaretçi Vizesi, Aile Ziyareti Vizesi, İş Ziyareti Vizesi, Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi, Akademik Ziyaretçi Vizesi, Çocuk Ziyaretçi Vizesi, PLAB Testi Vizesi, Tıbbi Tedavi Vizesi, Sporcu Ziyaretçi Vizesi, Sanatçı Ziyaretçi Vizesi, Din Görevlileri Vizesi, Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment), Yatırımcı Ziyaretçi Vizesi vb.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında CSS Legal uzmanları İngiltere Vize Başvuru Merkezinden diğer başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra randevu alarak başvuru gerçekleştirilebilmektedir. İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru gerçekleştirilirken ya da gerçekleştirildikten sonra İngiliz Konsolosluğu ya da İngiltere İçişleri Bakanlığı başvuru sahibine mülakat yapabilmektedir. İngiltere Turist Vizesi mülakat soruları hakkında bilgi ve İngiltere vizesi başvurularında profesyonel destek almak üzere başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1107 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular