image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Kaç Paradır?

“İngiltere Turist Vizesi kaç paradır?” sorusu İngiltere’ye ziyaret amaçlı olarak 6 ay ve 6 aydan kısa sürelerle gitmek isteyen kişilerin CSS Legal uzmanlarına sıklıkla yönelttiği sorulardandır.

İngiltere Turist Vizesi başvurusu, danışmanlarımız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümeleri yapılıp, başvuru formu ve varsa diğer formlar İngilizce doldurulup, ilgili vize ücretlerinin ödemeleri yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızca alınmış olacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için İngiltere Vize Başvuru Merkezine biyometrik bilgilerle birlikte verilmesiyle gerçekleştirilebilmektedir.

Yukarıdaki başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapmak olumlu sonuç alabilmek için çok önemlidir. Bu süreçte başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından bilgi ve profesyonel destek alabilirler.

Firmamızdan danışmanlık alarak başvurusunu gerçekleştiren kişilerin sıklıkla uzmanlarımıza yönelttiği soruların başında “İngiltere Turist Vizesi kaç paradır?” sorusu gelmektedir. Bu vize kategorisinin kendi içerisinde birçok alt kategorisi (İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi vb.) bulunmakta olup ödenecek ücretler farklı farklıdır. En güncel vize ücretlerine dair bilgi ve vize başvurularında profesyonel danışmanlık hizmeti almak için uzmanlarımızla irtibata geçilebilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 939 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular