image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Kaç Günde Çıkıyor?

“İngiltere Turist Vizesi kaç günde çıkıyor?” sorusu bu kapsamda başvuru yapan kişiler tarafından sıkça sorulan soruların başında gelir. İngiltere Turist Vizesi başvuruları değerlendirmeye alınmasının ardından 3 hafta içinde sonuçlandırılarak başvuru sahibine sonuç iletilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları uzmanlarımız tarafından sağlanacak belge listesindeki belgelerin hazırlanması, tercümesi gerekli olan belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak başvuru dosyasının başvuru sahibine ait biyometrik bilgiler (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılmaktadır. Bu sürecin alacağı süre başvuru dosyasının gereksinimlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

“İngiltere Turist Vizesi kaç günde çıkıyor?” sorusunun cevabı, İngiliz Konsolosluğu tarafından başvurunun gerçekleştirilmesinin ardından ortalama 3 haftadadır. Bu süre sabit değildir, yani başvurular 3 haftadan daha kısa sürede de daha uzun sürede de sonuçlanabilmektedir. Açıklanma süresi tamamıyla İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna bağlıdır.

Başvuru sahipleri eğer başvurularının daha hızlı değerlendirilmesine ihtiyaç duyuyorlar ise öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanarak başvurularını yapabilirler. Öncelikli/hızlandırılmış servisler, vize başvurularının ortalama 3 hafta (15 iş günü) yerine 5 iş günü (Öncelikli Servis) veya 24 saat (Süper Öncelikli Servis) içerisinde sonuçlanmasını sağlayabilmektedirler. CSS Legal danışmanları ile iletişime geçerek öncelikli servislerin nasıl kullanılabileceği, sağladıkları, ücretleri gibi hususlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimize gelerek firmamız uzmanları ile görüşebilir, “İngiltere Turist Vizesi kaç günde çıkıyor?” öğrenebilir, vize başvuruları, vize başvurularının değerlendirme süreleri, vize başvuru süreçleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1021 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular