image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Kaç Günde Çıkar?

“İngiltere Turist Vizesi kaç günde çıkar?” sorusu başvuru işlemlerini firmamızla başlatan başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanlarına sıklıkla yönelttiği sorulardandır.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları, Birleşik Krallık’ta kısa süre bulunacak kişilerin başvuru yapabileceği bir vize kategorisidir. Bu başvurular 6 ay veya altında sürelerle ve turistik gezi yapmak, iş ziyareti yapmak, İngiltere’de evlenmek, tıbbı tedavi almak, klinik gözlem yapmak, üniversitede araştırma yapmak gibi amaçları olan kişilerce başvuru yapılabilmektedir.

Başvuru belgeleri ve tercümeleri hazırlanıp, vize başvuru ücreti yatırılıp, başvuru formları doldurulup, uzmanlarımızca vize randevusu alınıp, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilerek İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra ise 15 iş günü (3 hafta) içerisinde vize başvuruları sonuçlandırılmaktadır. Yani 3 haftanın sonunda değil 3 hafta içerisinde herhangi bir zamanda başvurular sonuçlanmaktadır. Başvuru sahiplerinin sıkça CSS Legal uzmanlarına yönelttiği sorulardan biri olan “İngiltere Turist Vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun cevabı budur.

Ziyaret kapsamlı başvurusunun 15 değil de 5 iş günü içinde sonuçlanmasını isteyen kişiler ise Öncelikli Servis ile ya da Dışişleri Bakanlığından alacakları nota ile başvurularını yapabilirler. Bunlardan nasıl faydalanı8labileceği hakkında bilgi ve başvurusunda profesyonel destek almak isteyen kişiler uzmanlarımızla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1089 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular