image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi İle Dil Okuluna Gidilebilir Mi?

İngiltere Turist Vizesi ile dil okuluna gitmek isteyen kişiler ziyaret kapsamlı bir başvuru olan İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi ya da İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilir.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları İngiltere’ye hangi amaçla gidileceğine bağlı olarak çeşitli alt kategorilere ayrılmaktadır. Bu alt kategoriler şunlardır; İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa), İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Din Görevlileri Vizesi, Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment), İngiltere Yatırımcı Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Evlilik Ziyareti Vizesi.

Kısa süreli dil eğitimi, mesleki eğitimler vb. programlara katılmak isteyen kişiler ise İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi ya da İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi türlerinden birine gideceği süreye ve alacağı eğitime bağlı olarak başvuru yapabilmektedir. İngiltere Turist Vizesi ile dil okuluna gitmek isteyen kişiler ziyaret kapsamlı bu başvurulardan birini yapabilir. Alacağı dil eğitimi 6 ayın altında olan başvuru sahipleri İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurusu, 6 ile 11 ay arasında olanlar ise İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2168 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular