image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi İçin Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

“İngiltere Turist Vizesi için hesapta ne kadar para olmalı?” sorusunun cevabı başvurunun niteliğine ve başvuru sahibinin şartlarına göre değişebilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi sahiplerine Birleşik Krallık'a (İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda) kısa süreli seyahat imkânı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. 

“İngiltere Turist Vizesi için hesapta ne kadar para olmalı?” sorusunun yanıtı başvuru sahibinin maddi imkânları ve planladığı seyahatin içeriği doğrultusunda değişmektedir. Her ne kadar İngiltere Turist Vizesi başvurularında başvuru sahibinin banka hesabında belirli bir miktar para bulunması şartı olmasa da başvuru sahiplerinin seyahatlerinin finansal yükümlülüklerini yerine getirebileceklerini kanıtlamaları gerekmektedir. Bunu yapabilmek için başvuru sahibinin banka hesabında İngiltere'ye gidiş, İngiltere'den dönüş, İngiltere'de konaklama ve oluşabilecek diğer masrafların altından kalkabilecek kadar para bulundurması gerekmektedir.

Başvuru sahiplerinin İngiltere seyahatleri esnasında devlet sosyal yardımlarına muhtaç kalmayacaklarını ve bilhassa ülkeden çıkış masraflarını karşılayabilecek olmalarını ispatlamaları başvurularının başarılı olabilmesi açısından önemlidir. İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularının maddi yükümlülükleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Buna bağlı olarak başvuru sahiplerinin maddi imkânlarının amaçlanan seyahate uygun yani vize değerlendirmesinde makul olması şartı aranmaktadır. Başvuru sahibinin normal şartlar altında karşılayamayacağı bir seyahat için başvuruda bulunması başvurunun reddi ile sonuçlanabilmektedir. Bu bağlamda çok önemli olan hususlardan birisi başvuru sahiplerinin seyahatlerinin amacına uygun İngiltere Turist Vizesi türünü seçmeleridir. İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvurularının maddi gereksinimleri seçilecek vize türüne göre değişkenlik gösterebildiğinden ve doğru vize türünün seçilmesi başarı olasılığını doğrudan etkilediği için bu konuda titizlik gösterilmesi başvuru sahiplerinin yararına olacaktır. Tüm bu işlemleri İngiltere vize ve göçmenlik kuralları uzmanlarımızla birlikte yaparak başvurunuzun titizlikle yapılmasını sağlayabilir ve olumlu sonuç alma olasılığını arttırabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) konularında uzmanlaşmıştır. Ofislerimize gelerek ya da İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak firmamızdaki uzmanlarla iletişime geçebilir, vize başvuru süreçleri, ücretleri, gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 4192 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular