image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Hakkında Nereden Bilgi Edinebilirim?

İngiltere Turist Vizesi hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi, sahiplerine İngiltere'ye ve farklı bir vize ihtiyacı olmaksızın diğer Birleşik Krallık ülkeleri olan Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler'e 6 aydan kısa süreli ziyaret hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Turist Vizesi, başvuru sahibinin talebine ve başvurunun makul bulunmasına bağlı olmak üzere 6 ay ya da 2-5-10 yıl sürelerle verilebilmektedir. Bu noktada başvuru sahiplerinin dikkat etmeleri gereken hususlardan birisi, vize süresinden bağımsız olarak İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi ile Birleşik Krallık'ta, 1 yıl içerisinde toplamda en fazla 6 ay kalınabileceğidir. Yani vize süresi 10 yıl olsa dahi kişinin 1 yıl içerisinde toplamda 6 aydan uzun süre İngiltere'de bulunması gelecekteki başvuruları ya da Birleşik Krallık seyahatlerinde problem yaratabilecektir. Ankara Antlaşması Vizesi veya insan hakları başvuruları gibi istisnai başvurular haricinde vize sahiplerinin vize sürelerini ya da ülkede kalabilecekleri süreyi uzatma hakları bulunmamaktadır. İngiltere Turist Vizesi hakkında ve sınırlamaları, sağladığı haklar vb. konularda detaylı bilgi edinmek isteyenler, uzmanlarımız ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Turist Vizesi türleri olumlu sonuç alması zor olan, karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuru dosyalarında oluşabilecek en ufak hatada veya eksiklikte vize reddi alınabildiği herkesçe bilinmektedir. Başvuru sahiplerinin CSS & Co Legal Services ile bağlantı kurarak kendilerine sunulan danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları, başvuru süreci esnasında işlerini kolaylaştıracak ve başvurularının başarılı olma olasılığını yükseltecektir.

2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services ile ofislerini ziyaret ederek ya da İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir. CSS Legal uzmanlarından İngiltere vizesi başvuruları, vize gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında her tür konuda detaylı bilgi alabilir ve profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 981 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular