image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Gerekenler Hakkında Bilgi Nereden Alınabilir?

İngiltere Turist Vizesi gerekenler hakkında bilgi almak için CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi gerekenler arasında öncelikle İngiltere ziyareti boyunca geçerliliğini koruyacak (6 ay ile 1 yıllık) pasaport bulunmaktadır. Geçerli ya da bu süre içerisinde geçerliliğini koruyacak bir pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğü aracılığı ile pasaport çıkartmaları gerekmektedir. Geçerli pasaport sahipleri bu pasaport ile başvuru yapabilirler.

İngiltere vizesi başvurularında en önemli hususlardan birisi, başvuru sahibinin gidiş amacına uygun vize türüne başvuruda bulunmasıdır. Başvuru amacına bağlı olarak değişecek vize türüne bağlı olarak başvuru gereksinimleri değişebilmektedir. Bu yönden başvuru sahiplerinin amaçlarına uygun vize türüne başvuru yapmaları başvurunun sonucunu doğrudan etkilemektedir. Örneğin, bazı İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesine davet mektubu başvuru dosyasına eklenmezken, İngiltere İş Ziyareti Vizesi için başvuru sahibini davet eden firmanın göndereceği bir davet mektubu başvuru dosyasında yer almak zorundadır. Başvuru sahipleri farklı vize türleri ve kullanımları hakkında her tür bilgi ve danışmanlık için firmamız danışmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere Turist Vizesi türü belirlendikten sonra danışmanlarımız tarafından sunulacak olan belge listesindeki belgelerin teslim edilmeleri, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin eklenmeleri, başvuru ücretinin yatırılmasının ardından başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması, danışmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken dosyanın İngiliz Konsolosluğunca değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte teslimi gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvurularından olumlu sonuç almanın zor olduğu herkesçe bilinmektedir.  Vize başvurusunda yapılabilecek en ufak bir hata ya da bırakılabilecek en ufak eksiklik başvurunun reddi ile sonuçlanabilmektedir. Bu yönden başvuru sahiplerinin dosyalarını büyük bir titizlikle hazırlamaları gerekmektedir. Vize başvuruları için gereken belgeler ve vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

2006'dan beri CSS & Co Legal Services İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlığını ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.  İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını aramak ya da ofislerimizi ziyaret etmek sureti ile vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 851 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular