image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere Turist Vizesi formu ya da başvuru formu, başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgeler arasındadır.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları, İngiltere'de bulunulması planlanan süre içerisinde geçerli bir pasaport ile yapılır. Ziyaret amacına uygun vize türü danışmanlarımız ile iletişime geçerek belirlendikten sonra yine danışmanlarımız tarafından tedarik edilecek olan belge listesindeki belgelerin sunulması, tercümesi gerekli olan belgelerin tercümelerinin başvuru dosyasına eklenmesi, sonrasında vize/başvuru harcını yatırılmasının ardından İngiltere Turist Vizesi formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu doldurulduktan sonra uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan dosya, başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (beyaz arka plan ile çekilmiş fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahibi tarafından elden teslim edilmelidir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi şartı aranmamakla birlikte başvuru sahiplerinin kendi formlarını doldurabilmeleri için çok iyi seviyede İngilizce bilmeleri ve vize başvuru prosedürüne hâkim olmaları gerekmektedir. Vize başvuru prosedürlerine hâkim olmayan kişiler İngiltere Turist Vizesi formunu yanlış doldurabilecek ve buna bağlı olarak vize reddi alabileceklerdir. Başvuru sahipleri formun içeriği, doldurulması ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi başvuruları olumlu sonuç alması zor olan, karmaşık yapıdaki başvurulardır. Başvuru dosyasının zamanında ve mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanması başvurunun başarılı olabilmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu açıdan başvuru formunun bu alanda uzmanlaşmış vize ve göçmenlik uzmanlarınca doldurulması başvuru sahiplerinin lehine olacaktır.

CSS & Co Legal, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır ve 2006'dan bu yana başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında bilgi edinmek ve destek almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir ya da ofislerimizi ziyaret edebilirisiniz.

 

Bu sayfa 1057 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular